Przejdź do głównej treści
MBE PL
Najczęściej wyszukiwane słowa
Wysyłka
Drukuj
Franczyza
Centrum Mbe

Świat jest naszym domem

Obecnie działamy pod kilkoma markami. Ta duża obecność oraz nasze hybrydowe platformy pozwalają nam dostarczać rozwiązania w zakresie e-commerce, realizacji zamówień, wysyłki, marketingu i druku, aby zaspokoić potrzeby naszych globalnych klientów i zaoferować im wysoki poziom obsługi.

Jedna sieć dla wielu rozwiązań

Mail Boxes Etc. jest jedną z największych na świecie sieci centrów usługowych, należących i zarządzanych przez niezależnych przedsiębiorców, którzy dostarczają rozwiązania w zakresie wysyłki, realizacji zamówień, druku i marketingu dla firm i osób prywatnych, koncentrując się na zapewnieniu najwyższego standardu obsługi klienta.

Dowiedz się wiecej

Dziś lokalne centra PostNet służą swoim klientom oferując szeroki zakres podstawowych usług w zakresie druku, wysyłki, projektowania i poczty, w połączeniu z podejściem konsultacyjnym i zaangażowaniem w pomoc klientom w znalezieniu odpowiednich rozwiązań dla ich potrzeb.

Dowiedz się więcej

AlphaGraphics została założona w 1970 roku i obecnie posiada ponad 270 niezależnie działających centrów w sześciu krajach. AlphaGraphics oferuje niestandardowe rozwiązania w zakresie druku i marketingu, które są zauważalne i przynoszą zyski. Od pomysłu do realizacji, jesteśmy zaufanym partnerem dla naszych klientów, opracowując innowacyjne rozwiązania, które napędzają ich biznes.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania typu one-stop-shop dla wysyłania lub odbierania. PACK & SEND jest wiodącym sprzedawcą usług kurierskich i frachtowych w Australii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii. PACK & SEND obsługuje klientów z rozwiązaniami o wartości dodatniej zarówno dla paczek wychodzących jak i przychodzących.

Dowiedz się więcej

PrestaShop to wiodąca platforma e-commerce w Europie i Ameryce Łacińskiej. Umożliwia przedsiębiorcom i firmom tworzenie i rozwijanie własnej witryny e-commerce. PrestaShop opracowuje oprogramowanie typu open source, które można bezpłatnie pobrać i umożliwia stworzenie internetowej witryny sprzedaży detalicznej. PrestaShop rozwija również moduły i usługi, które uzupełniają oprogramowanie. PrestaShop został zaprojektowany do integracji ze wszystkimi narzędziami potrzebnymi do prowadzenia firmy

.

Dowiedz się więcej

Spedingo to projekt wymyślony, rozwijany i zarządzany przez Eurocubia SRL, firmę zajmującą się innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie logistyki od 2012 roku, która w 2017 roku stała się częścią Grupy Mail Boxes Etc.

Dowiedz się więcej

GEL Proximity to pierwsza na świecie technologia, która umieszcza Last Mile Logistics w centrum procesu zakupowego, bezpośrednio zarządzając relacjami a rozwiązaniami Proximity w celu odbioru lub zwrotu paczek.

Dowiedz się więcej

Print Speak pomoże Ci się zorganizować i zwiększyć sprzedaż dzięki całodobowemu dostępowi do danych, narzędzi i informacji biznesowych, które znacznie ułatwią życie. Print Speak wykorzystuje dane w czasie rzeczywistym, sprawdzone metodologie najlepszych praktyk, szablony i przetwarzanie, które pomagają zapewnić Twojej firmie stały wzrost.

Dowiedz się więcej

Multicopy oferuje szereg nowoczesnych produktów i usług komunikacyjnych, od szyldów i druków po strony internetowe, marketing bezpośredni i produkty promocyjne.

Multicopy Network zawsze dostarcza naszym klientom rozpoznawalną, zaskakującą, kreatywną i odświeżającą wartość dodaną, która pomaga im wzmacniać swoją pozycję na rynku i odnosić większe sukcesy i wyróżniać się na tle konkurencji.

Dowiedz się więcej

World Options oferuje unikalne, inteligentne i wiodące w branży rozwiązania programowe z szeregiem kluczowych funkcji zaprojektowanych w celu optymalizacji zasobów klientów i dostarczania im informacji umożliwiających podejmowanie mądrzejszych i wydajniejszych decyzji dotyczących wysyłki.

Dowiedz się więcej

+3.100 lokalizacji

Nasza globalna sieć obejmuje obecnie ponad 3100 lokalizacji na całym świecie.

 

 

52 Kraje

Nasza globalna sieć działa obecnie w 52 krajach na 5 kontynentach.

 

 

Ponad 12 500 naszych pracowników

Ludzi, którzy tworzą naszą sieć, łączy wspólne powołanie do znajdowania rozwiązań, które pomogą naszym klientom odnieść sukces.

1+MM klientów biznesowych

Nasza globalna sieć obsługuje ponad 1 milion małych i średnich przedsiębiorstw na całym świecie.

 

 

12 biur korporacyjnych

Nasza globalna siedziba główna znajduje się w Mediolanie we Włoszech; dodatkowo jesteśmy obecni bezpośrednio w następujących miastach/krajach: Denver, USA; Sydney w Australii; Almere – Holandia; Londyn, Wielka Brytania; Barcelona, ​​Hiszpania; Berlin, Niemcy; Paryż, Francja; Warszawa, Polska; Agriington, Wielka Brytania.

 

 

1,26 USD BLM

Sprzedaż w całym systemie w 2021 roku. W 2021 r. nasza globalna sieć osiągnęła 1,07 mld EUR (1,26 mld USD) sprzedaży systemowej i 24 mld EUR (28,5 mld USD) wartości towarów brutto w handlu elektronicznym.