Przejdź do głównej treści
MBE PL
Najczęściej wyszukiwane słowa
Wysyłka
Drukuj
Franczyza
Centrum Mbe

Rozpocznij swoją działalność będąc na właściwej drodze

 

Nasze doświadczenie, solidna marka, efektywna sieć, wysoce wiarygodni pracownicy i silne zaangażowanie w przedsiębiorczość to elementy, które pozwalają nam zapewnić Twojej firmie najlepsze możliwe wsparcie.

MBE wspiera Cię w:

 • Sprawdzony model biznesowy

  Stanie się częścią Sieci MBE oznacza przyjęcie postawy #PeoplePossible: będziesz dostarczać małym i średnim firmom innowacyjnych rozwiązań, które odzwierciedlają umiejętności przedsiębiorcze oraz stały, niezawodny i długoterminowy model biznesowy.

   

 • Wiedza i ciągłe szkolenia

  MBE może być dla Ciebie czymś nowym, ale dla nas nie jest. Mamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu i przygotowywaniu naszych franczyzobiorców do zostania Przedsiębiorcami. Przeszkolimy Ciebie i Twój zespół, abyście zdobyli wszystkie potrzebne umiejętności: dzięki zaawansowanym i prowadzonym na miejscu narzędziom szkoleniowym w certyfikowanych Centrach MBE oraz dzięki stałemu wsparciu naszej Sieci.

   

 • Marketing Omni-Channel

  MBE będzie Cię wspierać poprzez nasze programy marketingowe, inicjatywy generowania leadów oraz kampanię marketingu omni-channel. Od pierwszego dnia wszyscy partnerzy MBE stają się natychmiast związani z uznaną marką rozpoznawaną na całym świecie dzięki wspierającym działaniom marketingowym.

   

 • Umowy Ramowe

  MBE wybiera wiodące firmy w swoich branżach w celu realizacji synergii poprzez umowy krajowe, które umacniają siłę nabywczą z korzyścią dla całej sieci. Ponadto obecność MBE w sektorze detalicznym zapewnia nam wyjątkową pozycję na rynku, umożliwiając funkcjonowanie podmiotów w ramach „last mile” pomiędzy firmami – dużymi i małymi – a konsumentami, gdzie dostosowanie usług i osobista interakcja są niezbędne, aby stworzyć konkurencyjną różnicę.

 • Wsparcie w rozwoju biznesu

  Sprawdzone narzędzia, techniki, technologie i strategie wspierania, rozwoju i poprawy relacji z klientami umożliwiają przedsiębiorcom MBE długoterminowy rozwój firm.

 • Wskazówki finansowe

  Poprzez umowy z bankami i innymi podmiotami, MBE wspiera kandydatów podczas procesu ubiegania się o finansowanie, aby szybko otworzyć i uruchomić firmę z odpowiednią strukturą kapitałową.

 • Wybór lokalizacji centrum

  My znamy nasz biznes; Ty znasz swój teren. Razem znajdziemy i wybierzemy miejsce, w którym możesz rozpocząć swoją nową działalność.

   

 • Projekt wnętrza i tożsamość marki

  Pomogliśmy setkom przedsiębiorców w otwarciu ich Centrów Usług MBE; stworzenie go to dodatkowa rzecz do przemyślenia podczas przygotowań do rozpoczęcia działalności.

   

 • Analiza biznesowa

  MBE gromadzi, analizuje i udostępnia dane rynkowe i sieciowe, aby doradzać i wspierać przedsiębiorców MBE w realizacji strategii biznesowych.