##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz
Dołącz do sieci MBE

Profesjonalny outsourcing

W naszym kraju dominują małe i średnie firmy, które szybko się profesjonalizują. Przedsiębiorcy coraz rzadziej starają się robić wszystko sami, ponieważ chcą poprawić jakość swoich usług. Dlatego właśnie korzystają z outsourcingu. Weźmy przykład firm zajmujących się sprzedażą przez Internet. Obserwujemy nieustający wzrost zainteresowania handlem wysyłkowym, szybko rośnie też popyt na usługi logistyczne. Towar trzeba przecież magazynować, a następnie zapakować, zabezpieczyć do transportu, czasem zaopatrzyć w dokumenty celne... Wszystko to może się okazać zbyt dużym ciężarem dla małych i średnich przedsiębiorców, a wielkie firmy kurierskie nie zawsze traktują ich poważnie. Rozwiązaniem jest MBE.

Franczyzobiorcy Mail Boxes Etc. dysponują zestawem usług i produktów idealnie dostosowanych do potrzeb partnerów biznesowych. W Polsce z powodzeniem działają już 23 lokale sieci! Potencjalni właściciele kolejnych punktów MBE nie muszą mieć doświadczenia w tej branży, bo zapewniamy szkolenia i wsparcie doradców na każdym etapie działalności. Liczy się przede wszystkim determinacja, by odnieść sukces w branży outsourcingowej.

Potencjalni właściciele kolejnych punktów MBE nie muszą mieć doświadczenia w tej branży, bo zapewniamy szkolenia i wsparcie doradców na każdym etapie działalności. Liczy się przede wszystkim determinacja, by odnieść sukces w branży outsourcingowej.

Czy wiesz, że coraz więcej firm w Polsce zleca część zadań na zewnątrz? To szansa dla Mail Boxes Etc.! Outsourcing jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi gospodarki. To trend ogólnoświatowy, ostatnio szczególnie widoczny w Polsce. Dlaczego?
MBE Poland Sp. z o.o. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl
Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych .