Przejdź do głównej treści
MBE PL
Najczęściej wyszukiwane słowa
Wysyłka
Drukuj
Franczyza
Centrum Mbe

Wytyczne cenowe dotyczące wysyłki MBE DOC na rok 2024

Mediolan, Włochy, (24 listopada 2023 r.): MBE Worldwide („MBE”) potwierdza swoje zobowiązanie na 2024 r. do zintensyfikowania działań inwestycyjnych i starań mających na celu dalszą poprawę jakości usług, a także lepsze zarządzanie wzrostem stawek i opłat kurierskich, biorąc pod uwagę obecną inflację i wahania kursów walutowych.

MBE Worldwide („MBE”) jest wiodącą platformą handlową oferującą rozwiązania w zakresie e-commerce, realizacji zamówień, wysyłki i marketingu dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. W 2022 r. MBE obsługiwało ponad 1 mln klientów biznesowych na całym świecie, generując 1,3 mld euro (1,4 mld USD) przychodów brutto w całym systemie za pośrednictwem ponad 3 150 Centrów Rozwiązań Biznesowych w 52 krajach oraz 22 mld euro (23 mld USD) wartości towarów brutto sprzedawanych za pośrednictwem rozwiązań e-commerce PrestaShop.

W roku charakteryzującym się niepewnością i wyzwaniami, MBE było w stanie przejść przez dynamiczny kontekst społeczno-gospodarczy 2023 roku z nowym poczuciem wspólnoty i jedności, wzmacniając swoją zdolność do patrzenia w przyszłość i wprowadzania innowacji, a także wzmocniło swoją odporność pomimo inflacji i wahań kursów walutowych doświadczanych na wszystkich rynkach, na których działa MBE. Korzenie MBE są dziś równie solidne jak jej wizja, a obie są wierne głównej zasadzie, która stawia klientów MBE – głównie małe i średnie przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych – w centrum uwagi.

Dlatego MBE z dumą informuje, że w 2023 r. inwestycje w rozwiązania technologiczne znacznie wzrosły i miały na celu przyspieszenie procesu cyfryzacji, aby jeszcze bardziej wzmocnić wyjątkową pozycję MBE na rynku platform handlowych oferujących rozwiązania w zakresie e-commerce, wysyłki, realizacji zamówień i marketingu.

MBE w pełni realizuje ten kierunek, mając na celu wspieranie klientów w ich biznesowych wyzwaniach, dostarczając im profesjonalne rozwiązania, które są dostosowane do trendów i wymagań rynkowych.

W globalnym środowisku charakteryzującym się wysoką inflacją, rosnącymi stopami procentowymi i wysokimi kosztami nakładów ze strony partnerów, MBE informuje, że od 1 stycznia 2024 r. zostanie wprowadzona zmiana opublikowanych cenników wysyłkowych w celu zagwarantowania wysokiego poziomu usług, które wyróżniają MBE na rynku i są głównym powodem, dla którego klienci końcowi codziennie wybierają ekspertów MBE jako partnerów do swoich działań.

Ceny usług krajowych i międzynarodowych wzrosną średnio o 7,9% we wszystkich europejskich krajach bezpośrednio obsługiwanych przez MBE, z wyjątkiem Polski, gdzie ze względu na scenariusz makroekonomiczny usługi wzrosną średnio o 12,0% natomiast podwyżki opłat i dopłat będą stosowane doraźnie.

„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni klientom, którzy stale wybierają MBE jako zaufanego partnera do obsługi ich działalności na całym świecie, doceniając w ten sposób nasze zaangażowanie w zaspokajanie ich potrzeb i dostarczanie portfolio rozwiązań o wysokiej wartości dodanej” – skomentowała Valeria Mennella, dyrektor ds. marketingu, MBE Worldwide. „Naszym celem jest dalsze dostarczanie najlepszych w swojej klasie usług, aby wspierać naszych klientów poprzez kompleksowy pakiet rozwiązań biznesowych, które mogą poprawić ich życie zawodowe i wydajność”.