Przejdź do głównej treści
MBE PL
Najczęściej wyszukiwane słowa
Wysyłka
Drukuj
Franczyza
Centrum Mbe

MBE Worldwide uruchamia MBE eShip WEB platformę internetową do zarządzania wysyłkami i realizacją zamówień dla e-commerce

 

MBE Worldwide uruchamia MBE eShip WEB platformę internetową do zarządzania wysyłkami i realizacją zamówień dla e-commerce

MBE Worldwide („MBE”) z dumą ogłasza uruchomienie MBE eShip WEB, platformy online do wysyłki i realizacji zamówień, umożliwiającej płynne i bezproblemowe zarządzanie zamówieniami dla sprzedawców internetowych. Dzięki integracji z wieloma kanałami sprzedaży e-commerce zapewnianymi przez MBE eShip, MBE ponownie potwierdza swoje zaangażowanie w dostarczanie najlepszych w swojej klasie rozwiązań cyfrowych, zarówno na rynku e-commerce, jak i B2B. 

 

MBE Worldwide („MBE”), dostarczająca rozwiązania dla  e-commerce, w zakresie realizacji zamówień, wysyłki i marketingu dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz konsumentów, z dumą ogłasza uruchomienie MBE eShip WEB, platformy internetowej umożliwiającej sprzedawcom internetowym pełne wykorzystanie MBE do realizacji zamówień i zwrotów generowanych przez sklep internetowy i kanały marketplace’u.

 

MBE eShip WEB dzięki swojej elastyczności i wysoce konfigurowalnym funkcjom jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących sprzedaż internetową. Za pomocą MBE eShip WEB właściciele firm z branży e-commerce mogą powierzyć cały proces – od zarządzania zamówieniami do realizacji wysyłki produktów – ekspertom z Mail Boxes Etc., uwalniając w ten sposób zasoby i czas, które można poświęcić na inne potrzeby biznesowe.

 

„MBE eShip WEB został zaprojektowany dla tych firm z branży e-commerce, które chcą rozwijać się online – poprzez swój sklep internetowy lub poprzez marketplace’y – docierając w ten sposób do większej liczby klientów” komentuje Valeria Mennella, Dyrektor Marketingu, MBE Worldwide. „Klienci końcowi powinni otrzymywać ten sam poziom usług bez względu na to, gdzie dokonują zakupów. Dzięki MBE eShip WEB, sprzedawcy internetowi mogą oferować swoim klientom najlepsze w swojej klasie opcje wysyłki, wykorzystując zintegrowany proces, ponieważ podstawowe funkcje wysyłki i realizacji – takie jak zarządzanie stanami magazynowymi, zamówieniami i zwrotami – są połączone!”. 

 

Obsługa naszych klientów na najwyższym poziomie i zapewnienie im wysokiego standardu usług były priorytetami MBE podczas całego procesu rozwoju tego cyfrowego produktu. Kluczem do tego było rozwiązanie techniczne, które pozwoliło zapewnić profesjonalizm i skuteczność wyróżniając w ten sposób całą ofertę MBE. Aby to osiągnąć, MBE postawiło na oprogramowanie do zarządzania zamówieniami dostarczone przez firmę Qapla„.

 

„Na przestrzeni ostatnich kilku lat standardy konsumentów mocno się podniosły. Klienci oczekują usług wysokiej jakości, które odzwierciedlają ich życzenia i są zgodne z ich oczekiwaniami, a przede wszystkim chcą mieć pewność co do sprawnej wysyłki i obsługi klienta. Właśnie dlatego zapewnienie najlepszych doświadczeń związanych z dostawą jest kluczowe w rozwijaniu i utrzymywaniu klientów” komentuje Roberto Fumarola, CEO i założyciel, Qapla. „MBE i Qapla uzupełniają się wzajemnie, dostarczając kompleksowe rozwiązania cyfrowe dla firm e-commerce. Dlatego byliśmy szczerze zainspirowani i zmotywowani tą współpracą”.

 

Aby zapewnić jeszcze bardziej skuteczne rozwiązanie, MBE eShip WEB automatyzuje wysyłkę e-commerce, generując dokumenty wysyłkowe, etykietę i kod śledzenia. Możliwe jest połączenie z ponad 25 platformami e-commerce, w tym PrestaShop, WooCommerce, Shopify, Amazon i eBay.

 

Stworzony w celu zwiększenia zadowolenia klientów firm z branży e-commerce pakiet rozwiązań cyfrowych – MBE eShip WEB i MBE eShip PLUG-IN – ułatwia i usprawnia procesy wysyłki i realizacji zamówień.

 

 

 

O MBE Worldwide

MBE Worldwide S.p.A. („MBE”), prywatna firma z siedzibą we Włoszech, jest dostawcą usług Global Commerce dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych dzięki platformie zapewniającej rozwiązania w zakresie e-commerce, realizacji zamówień, wysyłki, marketingu i druku poprzez działalność wielu marek: PrestaShop, Mail Boxes Etc. (z wyjątkiem USA i Kanady), PostNet, PACK & SEND, Spedingo.com, AlphaGraphics, Multicopy, Print Speak, GEL Proximity i World Options. Połączenie fizycznej platformy – liczącej obecnie ponad 3,100 Centrów Obsługi w 52 krajach z ponad 12,500 pracownikami – z platformą e-commerce PrestaShop pozwoliło na obsługę ponad 1 mln klientów biznesowych w roku finansowym 2021, generując 1,07 mld euro (1,26 mld dolarów) sprzedaży w całym systemie i 24 mld euro (28,5 mld dolarów) wartości brutto towarów w handlu elektronicznym.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych MBE Worldwide Group pod adresami: www.mbecorporate.comwww.prestashop.com/enwww.mbeglobal.comwww.postnet.comwww.packsend.com.auwww.spedingo.com/en  – www.alphagraphics.comwww.multicopy.nlwww.printspeak.comwww.mbe.itww.mbe.eswww.mbe.dewww.mbefrance.frwww.mbe.plwww.mbe.co.ukwww.gelproximity.com/enwww.worldoptions.com

 

O Qapla’

 

Qapla’ to oprogramowanie, które ułatwia zarządzanie przesyłkami e-commerce i uwalnia potencjał marketingowy komunikacji związanej z dostawą. Oferuje kompleksową platformę, która obejmuje takie funkcje jak tworzenie i drukowanie etykiet, śledzenie +170 przewoźników, dostosowywanie wiadomości e-mail i SMS dotyczących dostawy. Obsługuje wszystkie główne systemy CMS i platformy. Twoi klienci otrzymują dokładne i automatyczne informacje o śledzeniu, wraz z ofertami, banerami, sugerowanymi produktami itp. Jeśli zarządzasz e-commerce. Qapla” to narzędzie dla Ciebie, aby kontrolować wszystkie swoje przesyłki na kompleksowym pulpicie nawigacyjnym, z każdego CMS, marketplace i strony internetowej oraz z każdym przewoźnikiem, z którym posiadasz umowę (krajową lub międzynarodową). Informacje o śledzeniu przesyłek w czasie rzeczywistym będą pewne i przekazane na czas, najszybciej jak to możliwe!

 

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Qapla https://www.qapla.it/en/ oraz kontaktując się z nami pod adresem contacts@qapla.it