Przejdź do głównej treści
MBE PL
Najczęściej wyszukiwane słowa
Wysyłka
Drukuj
Franczyza
Centrum Mbe

Mail Boxes Etc. otwiera 600 Centrum Rozwiązań Biznesowych we Włoszech.

 

Mail Boxes Etc. rozszerza swoją sieć, otwierając 600 Centrum Rozwiązań Biznesowych we Włoszech.

Mediolan, Włochy (10 października 2023 r.): Mail Boxes Etc. Włochy – część grupy MBE Worldwide S.p.A. od 2009 roku – z dumą świętuje otwarcie swojego 600 Centrum Rozwiązań Biznesowych w roku jubileuszu 30-lecia. Od otwarcia pierwszego Centrum Mail Boxes Etc. w Mediolanie w 1993 roku, MBE Włochy osiągnęło znaczący wzrost, osiągając kamień milowy w postaci 600 Centrów Rozwiązań Biznesowych. W międzyczasie Grupa MBE przekształciła się w globalną platformę handlową, łącząc jedną z wiodących platform e-commerce z siecią ponad 3 150 fizycznych centrów rozwiązań biznesowych w 52 krajach.

MBE Worldwide („MBE”) jest wiodącą platformą handlową zapewniającą rozwiązania w zakresie e-commerce, realizacji zamówień, wysyłki i marketingu dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. W 2022 r. MBE obsługiwało ponad 1 mln klientów biznesowych na całym świecie, generując 1,3 mld euro (1,4 mld USD) przychodów brutto w całym systemie za pośrednictwem ponad 3 150 centrów rozwiązań biznesowych w 52 krajach oraz 22 mld euro (23 mld USD) wartości towarów brutto w obrocie za pośrednictwem rozwiązań e-commerce PrestaShop.

MBE Włochy zostało założone przez Graziano Fiorelli i jego syna, Paolo Fiorelli, którzy rozwinęli koncepcję MBE ze Stanów Zjednoczonych, aby rozszerzyć działalność na cały kraj. Włochy były pionierem sieci MBE w Europie, otwierając swoje pierwsze Centrum Mail Boxes Etc.  w Mediolanie w kwietniu 1993 roku. Teraz, 30 lat później, świętujemy ten historyczny krok, otwierając 600 Centrum Rozwiązań Biznesowych we Włoszech, zlokalizowane w Galliate, w prowincji Novara.

„Jesteśmy dumni z tego wyjątkowego osiągnięcia. Otwarcie 600 Centrum Rozwiązań Biznesowych podkreśla rosnącą obecność Mail Boxes Etc. w całym kraju, co przybliża nas do klientów z sektora MŚP i klientów indywidualnych” – mówi Giuseppe Filosa, Country Manager MBE we Włoszech. ” To dla nas nie tylko cel podróży, ale także dodatkowy bodziec do przyszłego wzrostu. Będziemy nadal wspierać przedsiębiorców, pomagając im realizować ich aspiracje za pośrednictwem naszej silnej i ugruntowanej organizacji”.

Otwarcie 600 Centrum Rozwiązań Biznesowych we Włoszech podkreśla ciągły wzrost marki i sukces ambitnego planu rozwoju zapoczątkowanego w 1993 roku. Celem tego planu było zapewnienie obecności w całym kraju, a dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, partnerów i przedsiębiorców, przybliżenie sieci MBE dla jej klientów.