Przejdź do głównej treści
MBE PL
Najczęściej wyszukiwane słowa
Wysyłka
Drukuj
Franczyza
Centrum Mbe

Mail Boxes Etc. to koncepcja kompleksowej obsługi, która oferuje połączenie różnych usług, aby pomóc w zaspokojeniu codziennych potrzeb ludzi.

Centra Usług MBE ułatwiają działalność przedsiębiorców, firm i klientów indywidualnych poprzez rozwiązania cyfrowe i fizyczne, wysyłkę, realizację zamówień, marketing, e-commerce i rozwiązania w zakresie druku, dostarczane z wyróżniającym się i unikalnym poziomem obsługi klienta. Umożliwiamy klientom indywidualnym i biznesowym – głównie małym i średnim firmom – zwiększenie produktywności poprzez outsourcing potrzeb i procesów niezwiązanych z podstawową działalnością do MBE. 250-000 klientów biznesowych wybrało już rozwiązania MBE!

Nasi klienci to zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni. Jednak wszyscy mają jedną wspólną cechę: chcą wsparcia i doradztwa od konkretnej osoby oraz praktycznych rozwiązań dla zaspokojenia swoich potrzeb. Przychodzą do nas, ponieważ jesteśmy lokalni i gotowi aby zapewnić pomoc, wiedzę i obsługę klienta, której potrzebują.