Przejdź do głównej treści
MBE PL
Najczęściej wyszukiwane słowa
Wysyłka
Drukuj
Franczyza
Centrum Mbe

Tysiące małych i średnich firm chce zrobić skok w stronę innowacji. A dzięki Twoim nowym umiejętnościom będą mogły to zrobić.

Wraz z rozwojem sektora e-commerce i logistyki, małe i średnie przedsiębiorstwa, które zasiedlają dzisiejszy rynek, potrzebują codziennego wsparcia ze strony wyspecjalizowanych specjalistów. Kogoś zawsze gotowego do dostarczenia właściwych rozwiązań. Dołączając do świata MBE, możesz być tym partnerem, przenosząc logistykę e-commerce Twojego klienta na nowy poziom efektywności, a my pozostaniemy u Twojego boku. Mail Boxes Etc. jest jedną z największych na świecie sieci centrów usługowych, należących i zarządzanych przez niezależnych Przedsiębiorców, którzy dostarczają rozwiązania w zakresie wysyłki, logistyki i e-commerce, druku i marketingu dla firm oraz osób prywatnych. Według ostatnich badań, globalny rynek e-commerce osiągnie 8,1 biliona dolarów do 2026 roku. Trend, który będzie rósł w najbliższych latach. Rozpoczęcie własnego biznesu na rynku e-commerce i logistyki może być właściwym posunięciem.

W zglobalizowanym świecie silnie zorientowanym na zakupy online, wymiana handlowa dotyczy obecnie nie tylko dużych sieci, ale także prywatnych nabywców. Towary przemieszczają się w coraz szybszym tempie i w coraz większych ilościach, w miejscach i obszarach bardzo różniących się od siebie zarówno pod względem geograficznym jak i politycznym.

Franczyza MBE stanowi również interesującą okazję dla tych lokalnych przedsiębiorców, którzy chcą stać się częścią procesu wzrostu i rozwoju sektora jako protagoniści. W rzeczywistości, stając się punktem odniesienia dla sieci dystrybucji, można rozpocząć własną działalność przy wsparciu ze strony zespołów doradczych dużych grup, zdolnych do kierowania nowymi działaniami za pomocą kampanii marketingowych, programów szkoleniowych i dedykowanego wsparcia.