Przejdź do głównej treści
MBE PL
Najczęściej wyszukiwane słowa
Wysyłka
Drukuj
Franczyza
Centrum Mbe

Stwórz swoją historię w naszym centrum. Z MBE to możliwe.

Piotr Nowak
MBE Partner – Warszawa

Historia Piotra jest źródłem inspiracji dla wszystkich tych, którzy marzą o otwarciu własnego biznesu i rozpoczęciu kariery jako przedsiębiorca. Piotr odniósł sukces dzięki dużemu zaangażowaniu, determinacji i wsparciu sieci franczyzowej, jaką jest MBE, co pozwoliło mu na ciągły i stabilny rozwój.

„Pojawiłem się na Targach Franczyzy w Warszawie i ostatecznie rozmowa z przedstawicielami MBE przekonała mnie, że to jest to, co warto spróbować.”  

Piotr otworzył swoje Centrum Rozwiązań Biznesowych MBE i szybko zobaczył swoją przedsiębiorczą przyszłość: pełną wyzwań, ale także wielu osobistych osiągnięć i
satysfakcji. Swoich pierwszych klientów znalazł wśród firm w swojej okolicy, wsłuchał się w ich potrzeby aby zaoferować dostosowane rozwiązania mogące rozwijać i wspierać ich działalność. Dzięki temu, w krótkim czasie zbudował silne więzi, które trwają do dziś.

„MBE dostarcza nam zestaw narzędzi pozwalających stworzyć ofertę
kompleksową praktycznie dla każdego klienta. Głębokość i elastycznośc narzędzi Mail
Boxes Etc. pomaga nam rozwinąć nowe sektory szczególnie w zakresie e-commerce.” 

Poznaj historię Piotra, franczyzobiorcy z Warszawy

Stwórz własną historię przedsiębiorczości z MBE.

Stwórz własną historię przedsiębiorczości z MBE.

Zacznij od jednego małego kroku, tak jak zrobił to Piotr: skontaktuj się z nami i dołącz do naszej sieci franczyzowej.

Dzięki szybko rozwijającemu się modelowi biznesowemu, jakim jest MBE, możemy wspólnie zbudować fundamenty dla Twojej przedsiębiorczej kariery. Będziesz mógł liczyć na stabilność już ugruntowanej marki, a także na ciągłe
wsparcie naszych ekspertów na każdym etapie.

Tak jak Piotr będziesz mógł stać się ekspertem w obszarach wysyłki i pakowania, logistyki i e-commerce, marketingu i druku. Wszystko to będziesz robić stopniowo, ucząc się przekształcać każde wyzwanie w realne cele do osiągnięcia.

Twoja kariera przedsiębiorcy jest w centrum uwagi MBE.

Dołącz do nas