##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz
Dołącz do sieci MBE

#zostańwdomu - spotkajmy się online

Świat zatrzymał się, przewracając nasze życia i rzeczywistość do góry nogami.

Wykorzystajmy ten czas na zastanowienie się nad naszymi pomysłami i planami, także tymi zawodowymi. Rozwijajmy się, stwórzmy przestrzeń, w której będziemy mogli realizować nasze marzenia i plany. W MBE jesteśmy tu dla Ciebie, by wspólnie budować naszą przyszłość.

Jeśli myślisz o założeniu własnego biznesu, a jednocześnie masz wątpliwości, jaką działalność wybrać, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą współpracy. Dołącz do naszej Sieci i zostań Solution Managerem Mail Boxes Etc. w Polsce!

 

 

Czym będziesz się zajmować w MBE?

Jesteśmy franczyzą skoncentrowaną na usługach kurierskich i logistyce dla e-commerce, która prężnie działa na rynku międzynarodowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z wieloma dostawcami wypracowaliśmy niezawodny plan biznesowy, który oferujemy naszym franczyzobiorcom.

Każdego dnia Centra MBE dbają o setki szczegółów - pakowanie, wysyłka, przeładunek, magazynowanie, odbiory, konfekcjonowanie, projektowanie graficzne, drukowanie, doradztwo, spedycja, kopiowanie, skanowanie, archiwizacja, itp. To niekończące się kombinacje pozornie prostych czynności, które pozwalają oferować klientom biznesowym i prywatnym kompleksowe rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

 

Franczyza: Punkt Kurierski+

Niezaprzeczalnie podstawą działalności naszych Centrów są wszelkiego rodzaju usługi kurierskie – nadania krajowe oraz międzynarodowe wszelkich gabarytów, profesjonalne pakowanie przesyłek z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, śledzenie paczek i obsługa dokumentacji import - eksport, odbiór przesyłek w dogodnym dla klienta terminie. Naszym klientom oferujemy również kompleksową obsługę wirtualnego biura ich firm, z wynajmem skrytek adresowych, oraz wsparcie z zakresu mikrologistyki dla sklepów internetowych (e-commerce). Dodatkowo, nasze Centra realizują także usługi poligraficzne, od detalicznego ksero i wydruków po wykonywanie materiałów marketingowych oraz personalizowanych gadżetów reklamowych.

Wyobraźmy sobie takie sytuacje:

  • "Musimy wysłać ważną część zamienną, która ma być wymieniona w odległej jednostce produkcyjnej, w innym kraju, jutro rano..."
  • "Potrzebujemy stworzyć, wydrukować i rozprowadzić materiały marketingowe w związku z wprowadzeniem na rynek nowej linii produktów pewnej firmy, w okresie wakacyjnym."
  • "Muszę dostarczyć 250-częściowy, antyczny zestaw porcelany od mojej babci do zwycięzcy aukcji internetowej z siedzibą w Hongkongu..."
  • "Potrzebuję zarejestrować działalność gospodarczą w tym mieście, a mieszkam na drugim końcu Polski."
  • "Jesteśmy małym lokalnym start-upem i nie mamy możliwości obsługi rosnących zamówień ze sklepu internetowego, nie mamy też już gdzie magazynować naszych towarów."
  • "Organizujemy charytatywną aukcję dzieł sztuki, które musimy bezpiecznie przetransportować do Polski."
  • "Lecimy w Alpy, potrzebujemy wysłać kurierem nasze narty tak, by czekały na nas na miejscu, gdy dotrzemy."

 

Centra MBE codziennie wykorzystują swoją wiedzę, doświadczenie i globalne kontrakty z najlepszymi dostawcami, by wspierać klientów i rozwiązywać ich nawet najbardziej nietypowe potrzeby, wychodząc z portfolio swoich usług daleko poza zwykły punkt kurierski, dzięki czemu stają się niezastąpionymi partnerami biznesowymi, realizującymi w jednym miejscu szereg zleceń z zakresu wysyłki, pakowania, magazynowania i poligrafii.

 

Franczyza Centrum Logistyczno - Wysyłkowego MBE

My, jako franczyzodawca, oferujemy Ci możliwość działania pod naszą marką. Udostępniamy Ci nasz sprawdzony model biznesowy oraz pomagamy rozpocząć działalność Twojego Centrum krok po kroku. Jesteśmy dla Ciebie na każdym etapie rozwoju Twojego biznesu. Aranżujemy dla Ciebie lokal z uwzględnieniem standardów sieci, dostarczamy meble i sprzęt, prowadzimy specjalistyczne szkolenia teoretyczne i praktyczne dla Ciebie i Twoich pracowników z zakresu świadczonych usług z naszej oferty oraz uzupełniające, byś mógł ciągle się rozwijać. Zapewniamy Ci również reklamę internetową, która zwiększy zasięg Twojego punktu, a także cały wachlarz materiałów marketingowych i sprzedażowy. W ramach franczyzy MBE dostajesz od nas sprawdzony system - wiedzę, narzędzia, oprogramowanie i globalne kontrakty, dzięki którym możesz zacząć pozyskiwać klientów od pierwszego dnia działalności!

Twoim zadaniem natomiast jest dbanie o wizerunek firmy oraz realizacja naszego modelu biznesowego, by efektywnie świadczyć usługi dla klientów. Dowiedz się więcej o zasadach współpracy i korzyściach płynących z dołączenia do Sieci MBE w Polsce.

 

Dlaczego warto dołączyć do franczyzy MBE?

To proste: ponieważ usługi, jakie świadczymy dla naszych klientów, są coraz popularniejsze, a trend ten będzie się utrzymywał. Świat, dzięki rozwojowi technologii, wciąż „maleje”, codziennością stają się przesyłki z jednej strony globu na drugi, branża sprzedaży online wciąż się rozrasta, wzrasta zatem zapotrzebowanie na usługi kurierskie, mikrologistyczne oraz reklamowe. Różnorodność produktów i usług natomiast sprawia, że Centra MBE szybko stają się niezbędnym partnerem dla osób prywatnych oraz dużych i małych firm.

Budowanie relacji jest niezwykle ważne, zwłaszcza z właścicielami lokalnych biznesów, a rozwiązywanie problemów klientów i zwiększanie wydajności ich firm to klucz do sukcesu. U podstaw tego wszystkiego leży osobiste zaangażowanie właścicieli Centrów MBE i ich pracowników, fachowa wiedza i zaangażowanie.

Dzięki naszej wieloletniej działalności na rynku przesyłek współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi i mamy bogatą ofertę usług, które dobieramy dla każdego klienta indywidualnie. Możliwość realizacji wielu usług w jednym miejscu sprawia, że klienci do nas wracają. Jeśli jesteś gotów zadbać o realizację wysokich standardów i jakości usług, wrócą również do Ciebie! Bycie częścią Sieci MBE to wybór stylu życia: pozwoli na generowanie licznych korzyści i satysfakcji, tak jak robią to setki innych przedsiębiorców MBE na całym świecie. Stań się filarem siły w swojej lokalnej społeczności. Dołącz do Mail Boxes Etc.

Chcesz podjąć wyzwanie i dołączyć do najlepszych? Masz pytania odnośnie franczyzy MBE? Skontaktuj się z nami, nasi doradcy czekają na Ciebie.

 

Spotkajmy się online

 

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i komfort. Dlatego dziś mówimy: #zostańwdomu i spotkaj się z nami online. Z tego samego powodu nie proponujemy Ci sztywnych godzin spotkania - dopasuj je do swojego harmonogramu.

Do usłyszenia!

Czekamy właśnie na Ciebie -
umów się na spotkanie online

MBE Poland Sp. z o.o. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl
Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych .