##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz

Ja w MBE

Co będę robił?

Mail Boxes Etc. to najwyższej jakości usługi kurierskie – krajowe i zagraniczne. Wyróżnia nas kompleksowe podejście, obejmujące fachowe doradztwo, odbiór od klienta, pakowanie, szybkie i bezpieczne dostarczenie, a także magazynowanie i mikro logistykę.. W zakresie tych usług sieć MBE związana jest międzynarodowymi umowami z największymi firmami kurierskimi na świecie – UPS i Fedex.

Wśród klientów MBE znaczącą grupę stanowią przedsiębiorcy. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, firma wprowadziła do oferty kompleksowe usługi poligraficzne – od projektowania, przez druk cyfrowy, aż po oprawę i laminowanie. Punkty Mail Boxes Etc. prowadzą ponadto sprzedaż artykułów biurowych i gadżetów reklamowych.

Sieć zapewnia usługi pocztowe, jak obsługa korespondencji – doręczanej, (jeśli to potrzebne) 24 godziny na dobę. Klient ma możliwość wynajęcia skrytki pocztowej i zarejestrowania firmy na adres punktu MBE. Sieć zapewnia także szereg e-usług, w tym wysyłanie i odbiór faksów, skanowanie korespondencji czy wykonywanie transferów pieniężnych.

Punkty MBE każdego dnia wykorzystują swoją wiedzę oraz doświadczenie by pomóc w rozwiązywaniu problemów klientom indywidualnym oraz biznesowym.

Dla kogo pracuję?

Oferta punktów MBE tworzy innowacyjny i przemyślany wachlarz usług z zakresu przesyłek kurierskich, poligrafii, logistyki i administracji oraz usług pocztowych, niezbędnych w każdym biznesie. Będąc niezawodnym partnerem dla naszych klientów pomagamy im skutecznie podnosić przychody i usprawniać działalność ich firm. Jednocześnie MBE jest również w stanie odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby klientów indywidualnych.

Co ja będę z tego miał?

MBE, jako franczyzodawca zapewnia stały dostęp do know-how i szkoleń. Na każdym etapie prowadzenia biznesu wspiera właścicieli poprzez doradców dysponujących profesjonalnymi i sprawdzonymi rozwiązaniami. Czerpiąc z doświadczeń 1600 punktów w sieci jesteśmy w stanie rozwiązać niemal każdy ewentualny problem. Ponadto w sposób ciągły prowadzimy badania marketingowe, dzięki którym mamy wiedzę na temat aktualnie zmieniających się trendów, potrzeb klientów i technik sprzedaży, które działają.

MBE Poland Sp. z o.o. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl
Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych .