##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz
Dołącz do sieci MBE

Franczyza usługowa dla e-commerce & dropshipping

W ostatnich latach obserwujemy gwałtowny wzrost branży e-commerce. Postępująca globalizacja, a potem również pandemia sprawiły, że rośnie liczba sklepów internetowych oferujących unikatowe towary w sprzedaży wysyłkowej, a my sami coraz częściej korzystamy z możliwości zamówienia produktów online. W konsekwencji coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na założenie biznesu związanego ze sprzedażą internetową, często również w modelu dropshippingu. Stałe poszerzanie się rynku e-commerce niesie za sobą wzrost zapotrzebowania na usługi logistyczne oraz fulfillment dla sklepów internetowych. Jak to wykorzystać?

 

Franczyza: realizacja zamówień dla sprzedawców online

Sprzedaż online wiąże się z wieloetapową realizacją zamówień od klientów. Od ich kompletowania, przez pakowanie i wysyłkę towarów, aż po obsługę zwrotów, monitorowanie zrealizowanych przesyłek i przygotowanie materiałów reklamowych czy pakowych. Są to działania czasochłonne, wymagające skrupulatności przy realizacji procedur oraz odpowiedniej przestrzeni do magazynowania oferowanych produktów. Wraz ze wzrostem popularności obsługa sklepu staje się coraz trudniejsza i wymaga zatrudnienia nowych osób lub... oddelegowania zadań związanych z obsługą zamówień do firmy zewnętrznej, by móc zająć się promocją sklepu, zamiast mozolnego kompletowania zamówień dla klientów.

 

Franczyza obsługująca sklepy internetowe

W odpowiedzi na potrzeby płynące z branży e-commerce, w Mail Boxes Etc. stworzyliśmy nieszablonowe rozwiązania składające się na ofertę realizowaną w sieci franczyzowych Centrów Usługowych MBE na całym świecie. Działamy na rynku od ponad czterdziestu lat i współpracujemy z franczyzobiorcami w ponad pięćdziesięciu krajach. Obecność na całym świecie pozwoliła nam szczegółowo zbadać potrzeby klientów prowadzących sklepy internetowe i wypracować szeroki wachlarz rozwiązań dla branży e-commerce.

Oferowane przez nas usługi obejmują kompleksowe działania logistyczne oraz pełną obsługę sklepów internetowych pozwalające nam na optymalizację procedur związanych z realizacją zamówień. Z uwagi na rosnący popyt na nasze usługi poszukujemy nowych franczyzobiorców, którzy razem z nami będą poszerzali zasięg naszej działalności oraz pomagali się rozwijać coraz liczniejszym sklepom internetowym, oferując im wsparcie w realizacji magazynowania, kompletowania i fulfillmentu oraz wysyłki i marketingu.

 

Na jakich warunkach działa franczyza usługowa dla e-commerce?

Poszukujemy osób, które prowadzą własną działalność, lub chcą ją założyć, by rozwijać swoje Centrum MBE. Oferujemy globalne kontrakty kurierskie, szkolenia i wsparcie opiekunów, platformę do zarządzania wysyłkami, wsparcie marketingowe i pomoc w przygotowaniu placówki do otwarcia. Dla branży e-commerce przygotowaliśmy dedykowaną wtyczkę, która automatyzuje cały proces generowania etykiet wysyłkowych. Kompleksowość usług i rozwiązań MBE sprawia, że właściciele sklepów internetowych chętnie podejmują współpracę z naszą marką, zyskując tym samym partnera logistyczno - wysyłkowego o ugruntowanej pozycji na rynku. Ponadto, w naszych Centrach realizowane są inne usługi związane z prowadzeniem firm, takie jak: usługa skrytki pocztowej, obsługa wirtualnego biura dla partnerskich przedsiębiorstw oraz realizacja szerokiego wachlarza usług poligraficznych. Tak bogata oferta skierowanych do firm oraz klientów indywidualnych, gwarantując stałe zainteresowanie naszą działalnością.

 

Dowiedz się więcej o franczyzcie MBE

 

Jeśli poszukujesz pomysłu na działalność w stale rosnącej i odpornej na pandemię branży, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. W ramach współpracy franczyzowej udostępnimy Ci nasze know-how oparte na latach doświadczeń i sprawdzone na rynkach w wielu krajach. Nasz program biznesowy przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie etapy otwierania własnego Centrum MBE, ale na tym nie koniec. Po otwarciu wspierać Cię będzie opiekun, będziesz mógł również rozwijać swoją działalność dzięki licznym szkoleniom, rozwiązaniom technologicznym, wsparciu Sieci MBE w Polsce i gotowym kampaniom marketingowym. 

Jesteś gotowy, by dołączyć do najlepszych? Skontaktuj się z nami, a my podamy Ci nasz przepis na sukces!

 

Skontaktuj się z nami

MBE Poland Sp. z o.o. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl
Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych .